Колонки на полицю Heco Aurora 200 Чорний 1 шт.

- Немає в наявності
- Код: 113928179
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Heco Aurora 200
Ультракомпактність може бути дуже хорошою, як доводить Aurora 200, маючи лише 308 мм заввишки та 170 мм завширшки, він не виглядає громіздким, але має типові характеристики Heco. Це також стосується стереосистем і систем домашнього кінотеатру як задніх динаміків.
Ідеальна технологія
Як і у їхніх старших братів і сестер, технічні компоненти можна побачити та почути. Легендарний твітер Fluktus з шовковим куполом 28 мм забезпечує незрівнянно природний високоча
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heco |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Максимальна частота | 30000 Гц |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Мінімальна частота | 38 Гц |
| Потужність | 80 Вт |
| Призначення | Колонна система |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цифровий оптичний вхід | Ні |
| Чутливість | 87 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Акустичне випромінювання | Монополярна |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Ні |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Лінійний вихід | Ні |
| Регулювання фази | Ні |
| Регулювання частоти кросовера | Ні |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс) | 120 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (хв.) | 30 Вт |
| Тип ВЧ-випромінювача | Купол |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Цифровий коаксіальний вхід | Ні |
| Цифровий кросовер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Висота | 308 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Товщина стінок колонки | 18 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код виробника | 4029678480606 |
| Мoдель | Aurora 200 |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 120 W |
| Частотна характеристика | 38-42500 Hz |
- Ціна: 9 999 ₴

