Акустичні колонки Kruger&Matz Passion 2.0 Black (KM0512B) пара

- Немає в наявності
- Код: 51500419
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Активні динаміки Kruger&Matz Passion 2.0
Активні динаміки Kruger&Matz Passion 2.0 — це набір із двох 3-смугових динаміків із фазоінвертуючим дизайном. Вихідна потужність 2x 80 Вт і висока якість використовуваних перетворювачів - це комбінація, яка забезпечить вам незабутні враження від прослуховування музики або перегляду фільмів.
Динаміки в стереосистемі
Активні динаміки Kruger&Matz Passion 2.0 характеризують збалансоване звучання. Три перетворювачі, розташовані в передній частині гучно
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krüger&Matz |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 160 Вт |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Мінімальна частота | 36 Гц |
| Потужність | 160 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цифровий оптичний вхід | Так |
| Чутливість | 91 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 42 кг |
| Висота | 1050 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість лінійних входів | 1 |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Тип ВЧ-випромінювача | Купол |
| Тип СЧ-випромінювача | Конус |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 150 g |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 160 W |
| Колір | Чорний |
| Частотна характеристика | 36-20000 Hz |
| Ефективність | 91 dB |
- Ціна: 9 999 ₴



