Ваги ADE Leevke BE1513

- Немає в наявності
- Код: 65151910
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Вайбер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ADE BE1513 Leevke Прості скляні цифрові ваги для ванної кімнати
Проста та класична шкала ADE Leevke підходить для більшості інтер’єрів.
Пристрій має функцію автоматичного вимкнення та відображає стан акумулятора.
Leevke показує вагу, серед іншого: у кілограмах або фунтах.
Пристрій знайде своє місце в домі, де від повсякденних речей вимагається, перш за все, бездоганне функціонування.
Ваги витримують вагу до 180 кг.
Пристрій виготовлено з міцного безпечного
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADE |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна вага | 150 кг |
| Матеріал платформи | скло |
| Стан | Новий |
| Тип ваг | Електронні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1600 кг |
| Вибір одиниці вимірювання ваги | кілограми, фунти |
| Код виробника | BE1513 |
| Паковання (ВхШхГ) | 35x330x330 мм |
| Колір | Срібний |
| Крок поділки | 100 г |
| Елементи живлення | CR2032 |
- Ціна: 9 999 ₴

