Завушні навушники Bang And Olufsen Earset Brown
- Немає в наявності
- Код: 63278595
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Завушні навушники Bang And Olufsen Earset Brown
9 999 ₴
Немає в наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Bang & Olufsen Earset Headset Wireless In-Ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth Brown
Найважливіші технічні параметри
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bang & Olufsen |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 30g |
| Діаметр перетворювача | 14,2 mm мм |
| Динаміка | 105 dB |
| Довжина кабелю | 1,2m |
| Мoдель | 1646002 |
| Робочий час | 5 h |
| З'єднувач | USB, USB-C |
| Опір | 32 Ohm |
| Стан | Нове |
| Доля | Uniwersalne |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 9 999 ₴

