Навушники вкладиші Behringer SD251-CK Black
- В наявності
- Код: 104105929
3 360 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Вайбер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Навушники вкладиші Behringer SD251-CK Black
3 360 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Behringer SD251-CK чорний
Навушники є важливою частиною повсякденного життя, вони пропонують кращу якість звуку, шумоізоляцію та комфорт, який не можуть замінити традиційні динаміки. Незалежно від того, чи шукаєте ви студійну роботу чи щоденне використання, Behringer SD251-CK пропонує універсальність і високоякісний звук для з
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEHRINGER |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Тип підключення | Провідні |
| Мікрофон | Зовнішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 200g |
| Довжина кабелю | 1,6m |
| Імпеданс | 22 Ohm |
| Мoдель | SD251-CK |
| З'єднувач | Jack 3,5mm |
| Доля | Uniwersalne |
| Частотна характеристика | 20-22000 Hz |
- Ціна: 3 360 ₴

