Сковорода Berlinger Haus гранітна, 24 см (BH6119)

- Немає в наявності
- Код: 96695525
9 999 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Особливості:- Потрійне антипригарне покриття TITANIUM чорного кольору.- Стійке до подряпин покриття без шкідливих сполук кадмію та свинцю.- Матеріал: високоякісний литий алюміній. Корпус виготовлений із литого під тиском алюмінієвого сплаву з винятковими акутермічними властивостями.- Зовні покритий термостійким металевим лаком.- Ручка Soft-Touch: ручка з нержавіючої сталі з силіконовою підкладкою.- Можна мити в посудомийній машині.- Система ТУРБОІНДУКЦІЯ (нагрівається) дуже швидко) 35% економії електроенергії!- Точне прилягання феромагнітного (індукційного) дна- Підходить для всіх типів плит: газових, електричних, керамічних, галогенних, індукційних- Колір: ЧОРНИЙ Розмір: O24 x 6,5 см / 2,3 LПосуд з титановим покриттям характеризується хорошим розподілом тепла, завдяки чому час, витрачений на смаження або тушкування під кришкою, скорочується до мінімуму. Титан є одним із найміцніших матеріалів із керамічними властивостями. Титанове покриття цінується за міцність і стійкість до механічних пошкоджень, а термічну обробку можна проводити без використання жиру або з його додаванням в обмежених кількостях. Найбільшими перевагами посуду з титановим покриттям є: швидкий і рівномірний нагрів, що знижує ризик пригоряння або недоварювання їжі, а теплоізоляційні властивості матеріалу дозволяють тривалий час підтримувати температуру, що економить електроенергію. смаження без жиру - сковорода з титановим покриттям запобігає прилипанню їжі до поверхні і не потребує використання жиру або значно зменшує його витрату. На відміну від обладнання з тефлоновим покриттям, посуд з титановим покриттям відрізняється сво
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berlinger Haus |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2 kg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр | 24 cm |
| Додаткова інформація | Do mycia w zmywarce |
| Мoдель | Black Professional 24 cm |
| Оболонка | Tytan |
- Ціна: 9 999 ₴

