Шліфувальна машина Blaupunkt CP4010

- Немає в наявності
- Код: 152845837
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Полірувальник CP4010
Полірувальна машина з максимальною потужністю 1600 Вт, діаметром диска 180 мм і регулюванням швидкості. У набір також входить набір з 4 полірувальних губок діаметром 150 мм.
Полірувальна машина BLAUPUNKT CP4010 з максимальною потужністю 1600 Вт ідеально підходить для полірування різних типів поверхонь. Це дозволяє досягти гладкої поверхні без подряпин і смуг на бага
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blaupunkt |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,7 kg |
| Волість | 1600 W |
| Діаметр диска | 180 mm |
| Мoдель | CP4010 |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 5500 |
| Напруга | 240 V |
| Розподіл | Blaupunkt |
| Тип | Polerki |
- Ціна: 9 999 ₴



