Парогенератор Cecotec V1704577

- В наявності
- Код: 89819912
3 136 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Вайбер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Праска Cecotec 95989 3100 Вт
ЧИМ ВІДрізняється наш продукт
НЕПРОВІННА ПРОДУКТИВНІСТЬ ТА ПОТУЖНІСТЬ!
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ І ЧУДОВІ ПАРАМЕТРИ!
НАЙВИЩА ЯКІСТЬ ТА БЕЗПЕКА!
КОМФОРТ ТА КОНТРОЛЬ!
СПЕЦИФІКАЦІЯ
Зв'язок: світловий індикатор, індикатор видалення накипу, індикатор рівня води Безпека: автоматичне відключення, зупинка крапель, захисний вимикач, захист від вапняного нальоту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 3100 W |
| Генерація пари | 65 g/min |
| Місткість резервуара для води | 400 ml мл |
| Мoдель | inny |
| Виробництво пари під час удару | 230 g/min |
- Ціна: 3 136 ₴

