Іграшка розвиваюча Clementoni Koko Programowalny Robot Krokodyl 50108

- Немає в наявності
- Код: 86128473
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Програмований робот-крокодил Koko
Мило програмований крокодил, який допоможе дітям зробити перші кроки у світ кодування! З 15 спрямованих ємнісних карт, розміщених на задній панелі Коко створювати послідовності рухів, змушувати його ходити та рухатися. Коко розважить дітей звуковими ефектами бути запрограмованим на: спати, плавати, лякати.
Коко вміє розпізнавати магнітну «їжу» і реагує на наближення зблизить його. Завдяки Koko діти вивчать основні концепції програмування та освітня робототехніка в простій і веселій формі, розвиваючи навички розуміння причинно-наслідкових зв'язків. Стимулює розвиток орієнтації просторове та логічне мислення дітей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Clementonі |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2 kg |
| Вік | 3 lata+ |
| Висота паковання | 27 cm |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина паковання | 9 cm |
| Звукові ефекти | Да |
| Джерело живлення | 4x1,5V AA |
| Кількість елементів | 1 |
| Матеріал | Drewno |
| Поле | Elektronika i Mechanika |
| Світлові ефекти | Да |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE |
| Доля | Uniwersalne |
| Характер | Немає |
| Ширина паковання | 41 cm |
- Ціна: 9 999 ₴




