Раковина Deante ZAA_010B

- В наявності
- Код: 17813897
6 719 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Arabesque
Відділення під стільницею
Чим відрізняються сталеві мийки Deante?
Краса та елегантністьСталева мийка підходить для будь-якої кухні. Чудово виглядає як в сучасному, так і в мінімалістичному інтер'єрі. Він привертає увагу своїм мінімалістичним дизайном і відмінною якістю виготовлення.
Високоякісні мийки Deante виготовлені з високоякісної сталі, стійкої до подряпин, зміни кольору та високої температури. Вони не вбирають запахи, а сталеву поверхню легко підтримувати в чистоті.
Простота використання. Яка мийка Deante найкраще підійде на вашій кухні? Виберіть форму, розмір і спосіб обробки, які вам найбільше зручні.
Простота встановлення Раковини Deante готові до встановлення та комплектації. Кожна упаковка містить аксесуари з сифоном для підключення до посудомийної або пральної машини.
Мода змінюється, але стиль залишається.
Сталь — це довговічне рішення, яке завжди актуальне, незалежно від тенденцій, що змінюються, воно ідеально поєднується з кухонними аксесуарами з дерева, скла та металу.
Якість, якій можна довіряти
Антисептичні властивості
Стійкість до високих температур (250°C)
Стійкий до зміни кольору
Сталева раковина Deante чудово виглядає та стійка до вологи, гарячого жиру та механічних пошкоджень. На нього можна сміливо ставити розігріту каструлю і окріп не зашкодить. Нержавіюча сталь також стійка до дії кислот і миючих засобів, які використовуються на кухні.
Оздоблення: сатинКод: ZAA 010B
Довжина: 360 мм. Ширина: 420 мм. Глибина чаші: 180 мм. До шафи: 500 мм. Злив: 3,5 дюйма. Модель мийки: 1 чаша. Товщина сталі: 600 мкм
Антисептичні властивостіГарантія 2 роки*Польський брендБільше моделей серіїСтійкість до термі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 42 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 18 cm см |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Коротка сторона | 36 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Колір | Srebrne |
| Ширина камери | 34 cm |
- Ціна: 6 719 ₴



