Комп'ютерні навушники E-BLUE Iron Man Red (EHS908REAAIY)

- Немає в наявності
- Код: 64394168
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Навушники EBlue Iron Man Red (EHS908REAAIY)
E-Blue IRON MAN Навушники для комп'ютерних геймерів зі стильним дизайном, що відсилає до фільму "Залізна людина" Мають зручні амбушюри та можливість регулювання гучності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E-blue |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3g |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Мoдель | inny |
| Роз'єм | Jack 3,5mm, USB |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 9 999 ₴




