Меблеве підсвічування Eglo Kob Led 93707

- В наявності
- Код: 33023711
4 423 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Кожен, кому коли-небудь доводилося стикатися з труднощами роботи за погано освітленою кухонною стільницею, напевно знає, яку важливу роль відіграє світло на кухні. Функціональним рішенням є підсвітка під шафою.
Освітлення під кухонними шафами встановлено знизу, тому воно залишається абсолютно непомітним, коли вимкнено, і ефективно розсіює темряву, коли ввімкнено.
Лампа виготовляється на ваше замовлення, що забезпечує неперевершену якість. Термін доставки 5-7 днів.
Виробник лампи - всесвітньо відома компанія EGLO. Вони славляться найвищою якістю та інноваційним дизайном своєї продукції. Вони співпрацюють із найкращими дизайнерами та майстрами, щоб подарувати вам не освітлення, а маленькі витвори мистецтва.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 3W |
| Клас захисту | II |
| Клас енергоспоживання | A |
| Напруга | 230V |
| Нитка | LED |
| Стан | Нове |
| Колірна температура | 3000K |
| Яскравість (лм) | 780 |
- Ціна: 4 423 ₴

