Комп'ютерні навушники Endorfy VIRO (EY1A002)

- Немає в наявності
- Код: 140801595
9 999 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Viro Endorphins (EY1A002)
Endorfy Viro — це навушники, які вам сподобаються за їхній деталізований звук і мінімалістичний зовнішній вигляд. Вони круто виглядають у щоденних відеоблогах і на прогулянках містом. Крім того, ваші улюблені пісні звучать саме так, як задумав їх автор - дякуйте за це нашим перетворювачам. Їх діаметр становить 53 мм. Разом з Endorfy Viro ви отримуєте знімний мікрофон з поп-фільтром. Це добре для здійснення дзвінків і добре приглушує фоновий шум, тому він легко впорається з відеоконференціями. У набір також входить додаткова пара м’яких амбушюр із міцного повітропроникного матеріалу.
Яскравий звук
Кроки ворога, який крадеться, баси у вашій улюбленій пісні... Коли у вас навушники, ви не можете вислизнути від вас навіть із найлегших динаміків у глибоких куполах з п
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ENDORFY |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 2,7m |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Мoдель | Viro |
| Роз'єм | Jack 3,5mm |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 9 999 ₴

