Комп'ютерні навушники Energy Sistem ESG 3 Black (453177)

- Немає в наявності
- Код: 135910141
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
✔️ Дротова ігрова гарнітура Energy Sistem ESG 3 Blue Thunder Black, Blue ✔️
Енергетична система ESG 3 Blue Thunder. Тип товару: Гарнітура. Технологія підключення: Дротова. Рекомендоване використання: Ігри. АЧХ: 20 - 20000 Гц. Довжина кабелю: 1,7 м. Вага виробу: 333 г. Колір виробу: чорний, синій
✏️ Найважливіші технічні параметри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energy Sistem |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип підключення | Провідні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1,7m |
| Додаткові можливості | Mikrofon |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Мoдель | ESG 3 |
| З'єднувач | Jack 3,5mm |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 9 999 ₴

