Шуруповерт Hikoki DS18DDW4Z
  • В наявності
  • Код: 101130137
Менеджер
    Вайбер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Шуруповерт Hikoki DS18DDW4Z
Шуруповерт Hikoki DS18DDW4Z
В наявності
Менеджер
    Вайбер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Безщіточна компактна викрутка 18V 55Nm 2-gear HiKOKI DS18DD W4Z BODY характеристика: Акумуляторна безщіточна дриль-шуруповерт DS18DD HiKOKI працює від двигуна BLDC 18 В з потужністю 55 Нм. Невелика компактна конструкція довжиною 157 мм містить безщітковий двигун, вага самого інструменту близько 1 кг. У невеликому корпусі викрутка має багато функцій. технологічні аспекти, найважливішим є безщітковий привід. Безщіточна технологія збільшує експлуатаційні можливості інструменту - більший час роботи на одному заряді акумулятора, менші, компактніші розміри з підвищеною ефективністю в порівнянні з щітковим двигуном. Акумуляторний дриль-шуруповерт HiKOKI має безключовий свердлильний патрон 2-13 мм, 20-швидкісну муфту та автоматичну блокування шпинделя, такі рішення? щоб це сталося? що пристрій? Інструмент дуже зручний і має широкий спектр застосування: від свердління металу та дерева до закручування дерев’яних конструкцій. Швидкість обертання? ми можемо налаштувати двома способами, будь-яка допомога? інтелектуальний тригер увімкнено? перемикатися і перемикатися? перемикання між високими/низькими швидкостями. пристрій? Пристрій характеризується ергономічною формою, про що свідчить його коротка та ідеально збалансована конструкція з модельованими протиковзкий? ручки? виконується? за технологією Soft Touch. Чи допоможе він нам у темних місцях? Світлодіодне освітлення робочої зони? Пристрій сумісний з усіма літій-іонними акумуляторами 18 В, тому ми можемо безпечно використовувати їх як взаємозамінні між пристроями. Версія W4Z BODY - без акумуляторів і зарядного пристрою в комплекті, картонна упаковка.
Технічні дані: Тип живлення: Акумуляторна Тип батареї: Li-Ion 18V Кількість батарейок: 0 - КОРПУС Тип двигуна: безщітковий Крутний момент: 55 Нм Кількість передач: 2 Швидкість обертання, 1 передача: 0-440 об/хв Швидкість обертання 2 передача: 0-1700 об/хв
Максимальний діаметр свердління в металі: 13 мм Максимальний діаметр свердління в деревині: 36 мм Кількість налаштувань зчеплення: 20 Тип ручки: Циліндрична 2-13 мм Освітлення: ТАК LED Довжина: 157 мм Ширина: 84 мм Висота: 190 мм Вага: 1,1 кг
EAN
Основні
ВиробникHikoki
СтанНовий
Гарантійний термін12 міс
Користувальницькі характеристики
Ваги1 kg
Максимальний діаметр свердління в деревині (мм)36
Максимальний діаметр свердління в металі (мм)13
Напруга18 V