Смарт-браслет HUAWEI Band 8 Pink

- В наявності
- Код: 153882182
3 373 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
HUAWEI Band 8
Ультратонкий дизайн | Розширений моніторинг сну | Довгий час автономної роботи
Більший, легший, досконаліший
HUAWEI Band 8 оснащено безрамковим вигнутим екраном AMOLED, який чудово виглядає та зручно тримається на зап’ясті.
Розмір екрана
1.47"1
Товщина
8,99 мм1
Вага
14 g1
Виберіть свій стиль
Зелений, напівпрозорий, стильний, з ніжною текстурою
РожевийПриємний для очей і ніжний для шкіри
Елегантність BlackClassic, виняткова довговічність
Швидка зміна
Справа_x000D_ Натисніть, щоб від’єднати ремінець – інноваційний дизайн кріплення HUAWEI робить заміну ремінця простою справою.
Повний_x000D_ персоналізація
Створіть свій власний циферблат5 за допомогою улюбленої фотографії та насолоджуйтесь унікальним стилем.
Щити включені_x000D_ щодня
Виберіть із 10 000 доступних для завантаження стандартних циферблатів6 або встановіть циферблат Always On Display (AOD), щоб мати потрібну інформацію у вас під рукою.
Технології для здоров'я та спорту TruEkspert_x000D_ на зап’ясті
HUAWEI TruSleep™ 3.0_x000D_ Спіть краще
Технологія HUAWEI TruSleep™ 3.0 відстежує кожну секунду вашого сну, надаючи інструменти та поради, які допоможуть вам добре висипатися щоночі.
Перед сном
Цілком новий режим сну допоможе вам розслабитися, зменшивши відволікання.
Під час сну
Багатомірне вимірювання якості сну.
Після пробудження
Просто підніміть зап’ястя після пробудження, щоб отримати звіт про якість сну. Детальну інформацію можна знайти в додатку HUAWEI Health.
HUAWEI TruSeen™ 5.0Серце на руці
HUAWEI Band 8 оснащено вдосконаленим алгоритмом, який цілодобово відстежує ваш пульс і негайно сповіщає вас, якщо результат відхиляється від норми6. Система відображає дані про ваш пульс у стані спокою за останні 7 днів у вигляді інтуїтивно зрозумілих графіків, а також надає нагадування про вашу верхню межу під час тренування.
Вимірювання HUAWEI TruSeen™ 5.0SpO2
Інтелектуальна технологія HUAWEI TruSeen™ 5.0 дозволяє контролювати оксигенацію крові (SpO2)8. Браслет негайно повідомить вас, якщо ваше насичення впаде нижче ідеального діапазону, тож ви зможете швидко відреагувати та подбати про своє тіло.
Моніторинг менструального циклу
Пристрій допоможе відстежувати ваш менструальний цикл і інформуватиме вас про майбутні місячні, щоб ва
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 14 g |
| Внутрішня пам'ять | 256 MB GB |
| Комунікація | Bluetooth |
| Мoдель | Band 8 |
| Операційна система | Android |
| Роздільна здатність екрана | 368x194 |
| Розподіл | Huawei |
| Співпраця із системою | Android, iOS |
| Технологія акумуляторів | Li-Po |
| Технологія відбиття | AMOLED |
| Товщина | 8,99 mm |
| Частота процесора | 2,40GHz |
| клас захисту IP | 5ATM |
- Ціна: 3 373 ₴







