Душовий піддон Ideal Standard Hotline New, квадратний 80 см (K276601)

- В наявності
- Код: 86559891
9 186 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
•- розміри: 80 x 80 см - висота: 8 см - глибина душового піддону 65 мм - злив: 90 мм - колір: білий - комплектується сифоном TEMPOPLEX 90 мм - матеріал: акрил
• Білий квадратний душовий піддон від бренду Ideal Standard із серії Hotline. Розміри виробу 80 х 80 х 8 см, глибина 65 мм. Душовий піддон комплектується сифоном TEMPOPLEX 90 мм. Виріб виготовлено з акрилу. Товар надійно виготовлений, купуючи його, ви отримуєте гарантію довгострокового використання.• Радимо також ознайомитися з усім асортиментом продукції торгової марки Ideal Standard та асортиментом товарів інших виробників, які є також у наша пропозиція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Standard |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Мoдель | Hotline New |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 9 186 ₴

