Душовий піддон Invena Ak80083

- В наявності
- Код: 65903637
8 254 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Напівкруглий акриловий душовий піддон Invena 80х80 см, висота 16 см AK-80-083 Білий акриловий напівкруглий піддон з корпусом, вбудованим в піддон, виробництва відомого виробника Invena. Душовий піддон Invena – це зручне та функціональне рішення як у домашній ванній кімнаті, так і в таких місцях, як готелі та пансіонати. Технічні параметри Напівкруглий, акриловий корпус: вбудований в душовий піддон Колір: білий Розміри сторін: 80x80 см Висота: 16 см Глибина: 5 см Дренажний отвір: діаметр 5,2 см Радіус душового піддону: R 55 протиковзка поверхня оснащена регульовані по висоті ніжки Застосування: комбінується з каютами: Кордова, Марбелья, Віторія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invena |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Діаметр зливу | 52 mm мм |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 8 254 ₴

