Комп'ютерні навушники Jabra Evolve 2 40 MS Stereo USB-C

- В наявності
- Код: 95706435
7 624 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Поставте на свій стіл Evolve2 40 і відчуйте, як шум миттєво зникає завдяки овальним амбушюрам, виготовленим з ізолюючої піни, і інноваційним вигнутим амбушюрам, які ефективно ізолюють вас від оточення, забезпечуючи виняткове пасивне шумозаглушення. ніколи раніше не відчувати. Повна тиша, не відходячи від робочого столу. Це новий стандарт.
Покажіть, що вам потрібен спокій і тиша. Наш індикатор заповнюваності відкриває абсолютно нові можливості, оскільки його видно з усіх боків. Червоний індикатор вмикається автоматично під час розмови, але ви також можете включити його самостійно за допомогою кнопки. Навіть якщо навколо вас багато чого відбувається, ви можете бути впевнені, що ніщо не порушить ваш спокій з будь-якого боку, ніби за вашою концентрацією стежить ваша власна вбудована охорона.
Ви вирішуєте, коли у вас багато справ, плавне професійне спілкування є ключем до успіху. Ось чому ми покращили неймовірну якість зв’язку нашої провідної серії Evolve, додавши три стратегічно розташовані мікрофони професійного рівня, наш передовий чіпсет і новітню технологію обробки сигналу. Якщо вам потрібно поговорити, гарнітура вас не підведе.
Сертифікат UC — це гарантія задоволення. Сьогодні нечасто можна почути вислів «гарантоване задоволення», але ми не боїмося його використовувати. Гарнітура Evolve2 40 сумісна з усіма провідними платформами об’єднаних комунікацій (UC) для безперебійної співпраці. Якщо вашою платформою UC є Microsoft Teams, у нас є сертифікована та оптимізована версія набору для вас, яка дозволить вам оптимально використовувати її можливості.
Музика має значення. Ми оснастили нашу гарнітуру потужними 40-мм д
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jabra |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 190g |
| Довжина кабелю | 2m |
| Мoдель | Evolve2 40 |
| З'єднувач | USB-C |
| Опір | 16 Ohm |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 7 624 ₴

