Комп'ютерні навушники JBL Quantum 360 Wireless, бірюзові

- В наявності
- Код: 171449995
5 893 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
JBL Quantum 360 Wireless
Дротова накладна ігрова гарнітура з всенаправленим знімним мікрофоном із можливістю вимкнення звуку та тканинними амбушюрами з пінопласту
Функції
Подвійне бездротове підключення гарантує, що ви ніколи не пропустите момент
Ви не можете дозволити системі стримувати вас, коли на рахунку кожна частка секунди. Ігровий рівень бездротового підключення 2,4 ГГц без втрат дає вам повну свободу пересування без перерв у аудіо в запалі бою. Ця гарнітура також сумісна з усіма пристроями з підтримкою Bluetooth, такими як смартфони та планшети.
Оживіть свою гру з легендарним JBL QuantumSURROUND Sound
Від найтихіших кроків до найгучніших звуків лазерної зброї, легендарний кінематографічний звук JBL QuantumSURROUND Sound надає кожній сцені епічного відчуття. JBL Quantum 360 Wireless занурює вас у світ гри завдяки 40-міліметровим динамікам, які дають вам справжню перевагу над суперником.
Подушки для навушників, покриті дихаючою тканиною, забезпечують комфорт під час тривалих ігор
Міцна гарнітура JBL Quantum 360 Wireless оснащена легким наголов’ям і подушками з пінопласту з ефектом пам’яті, покритими дихаючою тканиною, для виняткового комфорту навіть під час нічних запеклих ігор.
Опис
Ваше виживання залежить від звуку
Хочете почати грати на вищому рівні? Зустрічайте ігрову гарнітуру JBL Quantum 360 Wireless. Легендарний звук JBL QuantumSOUND помістить вас прямо в центр подій – від найтихіших кроків до найгучніших звуків лазерної зброї. Знімний спрямований мікрофон з функцією Voice Focus гарантує, що інші гравці завжди чутимуть вас, навіть коли гра нагрівається. Бездротове з’єднання 2,4 ГГц і Bluetooth без втрат, 22-годинний час автономної роботи з можливістю заряджання під час гри та легкі амбушюри з піни з ефектом пам’яті, покриті дихаючим матеріалом – усе це гарантує, що ви не пропустите жодної секунди дії, навіть коли ви це найдовші ігрові сесії. Програмне забезпечення JBL QuantumENGINE для ПК точно налаштовує ваше аудіо, щоб забезпечити вам максимальну конкурентну перевагу. Вороги навіть не помітять, хто їх вдарив.
Загальні технічні дані
Розмір датчика: динамічні перетворювачі 40 мм
Максимальна робоча температура 45°C
Вага 255 г
Довжина кабелю (м) 2/6,56
Вміст коробки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Повнорозмірні |
| Мікрофон | Знімний |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 255 g |
| Діаметр перетворювача | 40 mm мм |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Мoдель | Quantum 360 Синій |
| Розподіл | JBL |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
| Чутливість мікрофона | -42 dB |
- Ціна: 5 893 ₴







