Навушники накладні JBL JR310BT, рожеві/сині

- Немає в наявності
- Код: 99893762
9 999 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
JBL Jr310BT
Бездротові накладні навушники для дітей
Функції
JBL Safe Sound
Легендарний звук JBL із обмеженням гучності 85 дБ робить прослуховування музики безпечним навіть для найменших меломанів.
Підтримка Bluetooth
Бездротове підключення з радіусом дії до 15 метрів дає змогу уникнути незручних кабелів.
Вбудований мікрофон
Допоможіть своїм дітям залишатися на зв’язку зі світом за допомогою вбудованого мікрофона. Вони можуть легко спілкуватися з друзями та родиною під час перерв, а також з учителями під час навчання.
Опис
Легендарний звук для маленьких вух.
Бездротові навушники JBL Jr310BT — безпечні, легкі та адаптовані для дітей — створені, щоб забезпечити найменших меломанів до 30 годин легендарного звуку JBL та гарної розваги. Навушники сконструйовані таким чином, щоб рівень інтенсивності звуку 85 дБ ніколи не перевищувався для захисту слуху, тому ними легко можуть користуватися діти. Дітям зручно слухати музику завдяки м’якій пов’язці на голові та м’яким амбушюрам. Ви можете персоналізувати свої навушники JBL Jr310BT за допомогою доступних багаторазових наклейок і отримати від цього масу задоволення.
Загальні технічні дані
Розмір драйвера (мм) 32
Кількість мікрофонів 1
Вміст коробки
1 x навушники Jr310BT 1 x USB-кабель для зарядки 1 x набір наклейок 1 x QSG1 x гарантійний талон 1 x інформаційна картка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Накладні |
| Мікрофон | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 115g |
| Час заряджання | 2 h |
| Динаміка | 90 dB |
| Мoдель | JR310BT |
| Робочий час | 30 h |
| Розподіл | JBL |
| З'єднувач | USB-C |
| Опір | 32 Ohm |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 9 999 ₴





