Навушники вкладиші JBL Tune Beam 2 White

- В наявності
- Код: 174805841
4 843 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
JBL Tune Beam 2
Бездротові навушники-вкладиші з шумопоглинанням, технологією JBL Spatial Sound і Smart Ambient
Функції
Звук JBL Pure Bass із технологією Spatial Sound
Навушники-вкладиші JBL Tune Beam 2 оснащені 10-міліметровими динаміками, які забезпечують потужний звук JBL Pure Bass. Незалежно від того, слухаєте ви свій улюблений список відтворення, переглядаєте фільм чи граєте в гру, JBL Spatial Sound перетворює стереозвук із будь-якого джерела чи пристрою на справжнє захоплююче аудіо.
Адаптивне зменшення шуму за допомогою технології Smart Ambient
Навушники-вкладиші JBL Tune Beam 2 використовують адаптивне шумозаглушення, щоб повністю блокувати звуки або просто пропускати стільки шуму із зовнішнього світу, скільки вам потрібно. Технологія Ambient Aware дозволяє регулювати рівень навколишнього звуку, який ви хочете почути, а TalkThru дозволяє розмовляти з оточуючими, не знімаючи навушників.
6 мікрофонів для ідеальних дзвінків і персоналізованого дзвінка
Два зовнішні мікрофони формування променя на кожному навушнику вловлюють ваш голос і передають його якомога чіткіше, тоді як один внутрішній мікрофон ізолює шум. Алгоритми зменшення навколишнього шуму та придушення відлуння вловлюють кожен нюанс вашого голосу без шуму та спотворень, навіть якщо ви перебуваєте на вулиці у вітряний день. Використовуйте програму JBL Headphones, щоб налаштувати звук дзвінк
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип підключення | Бездротові |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Мікрофон | Зовнішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 2 h |
| Діаметр перетворювача | 10 mm мм |
| Динаміка | 95 dB |
| Імпеданс | 16 Ohm |
| Комунікація | True Wireless |
| Мoдель | Tune Beam 2 |
| Робочий час | 12 h |
| Розподіл | JBL |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 4 843 ₴










