Навушники вкладиші JBL Wave Buds 2 Black

- В наявності
- Код: 174734730
3 859 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
JBL Wave Buds 2
Бездротові навушники-вкладиші із шумопоглинанням, звуком JBL Pure Bass і технологією Smart Ambient
Функції
JBL Pure Bass Sound
Навушники-вкладиші JBL Wave Buds 2 мають 8-мм динамічні динаміки, які забезпечують захоплюючий звук JBL Pure Bass.
Активне шумозаглушення за допомогою Smart Ambient
Навушники-вкладиші JBL Wave Buds 2 оснащені функцією активного шумозаглушення, щоб слухати оточення та фільтрувати відволікаючий шум. Smart Ambient дозволяє контролювати, скільки зовнішнього світу ви хочете чути, тож ви можете спілкуватися з іншими або бути в курсі свого оточення – і все це, не дістаючи навушників.
4 мікрофони для чітких і чітких розмов
Два мікрофони на кожному навушнику чітко вловлюють і передають ваш голос, усуваючи навколишній шум. Це означає, що ви можете здійснювати чіткі дзвінки, навіть коли гуляєте багатолюдним парком у вітряний день.
Опис
Життя надто коротке, щоб бути нудним
Високоякісний звук став легшим і приємнішим. Навушники-вкладиші JBL Wave Buds 2 забезпечують захоплюючий звук JBL Pure Bass, а також активне шумозаглушення та технологію Smart Ambient, тож ви самі вирішуєте, скільки зовнішнього світу ви хочете почути. Насолоджуйтесь чистим звуком під час дзвінків у режимі hands-free лише одним дотиком до навушників. Використовуйте додаток JBL Headphones, щоб налаштувати звук і мову голосових підказок. Безпроблемно підключайтеся до 8 пристроїв Bluetooth® і легко перемикайтеся між ними. А завдяки до 40 годин відтворення* вони стануть чудовим компаньйоном для щоденного використання (*з вимкненим ANC).
Технічні характеристики
Динамічний драйвер розміром 8,0 мм/0,32 дюйма
Блок живлення 5 В 1 А
Максимальна робоча температура 45 °C
Що в коробці?
1 x JBL Wave Buds 2
1 кабель USB Type-C для заряджання
1 x інтратекальні наконечники трьох розмірів
1 x зарядний футляр
1 x гарантійний талон/інформаційна картка (W / !)
1 x Короткий посібник користувача продукту/паспорт безпеки (S / i)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Мікрофон | Зовнішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 2 h |
| Діаметр перетворювача | 8 mm мм |
| Динаміка | 110 dB |
| Комунікація | True Wireless |
| Мoдель | Wave Buds 2 |
| Робочий час | 10 h |
| Розподіл | JBL |
| Опір | 16 Ohm |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 3 859 ₴










