Навушники-вкладиші JBL Tune Flex 2 Ghost White

- В наявності
- Код: 174949991
5 105 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
JBL Tune Flex 2
Бездротові навушники-вкладиші з технологією JBL Spatial Sound і Smart Ambient
Функції
JBL Pure Bass Sound з просторовим звуком
Навушники-вкладиші JBL Tune Flex 2 оснащені 12-міліметровими динаміками, які забезпечують потужний звук JBL Pure Bass. Незалежно від того, слухаєте ви свій улюблений список відтворення, переглядаєте фільм чи граєте в гру, JBL Spatial Sound перетворює стереозвук із будь-якого джерела чи пристрою на справжнє захоплююче аудіо.
Адаптивне зменшення шуму за допомогою технології Smart Ambient
Навушники-вкладиші JBL Tune Flex 2 використовують адаптивне шумозаглушення, щоб повністю блокувати звуки або просто пропускати стільки шуму із зовнішнього світу, скільки вам потрібно. Технологія Ambient Aware дозволяє регулювати рівень навколишнього звуку, який ви хочете почути, а TalkThru дозволяє розмовляти з оточуючими, не знімаючи навушників. Додаткові вушні насадки дозволяють регулювати ступінь ізоляції від зовнішнього світу.
6 мікрофонів для ідеальних дзвінків і персоналізованих викликів
Два зовнішні мікрофони формування променя на кожному навушнику вловлюють ваш голос і передають його якомога чіткіше, тоді як один внутрішній мікрофон ізолює шум. Алгоритми зменшення навколишнього шуму та придушення відлуння вловлюють кожен нюанс вашого голосу без шуму та спотворень, навіть якщо ви перебуваєте на вулиці у вітряний день. Використовуйте програму JBL Headphones, щоб налаштувати звук під час дзвінків.
Опис
Чисті баси, без шуму
З справжніми бездротовими навушниками-вкладишами JBL Tune Flex 2 з адаптивним шумозаглушенням ви можете проводити день із музикою. Вони забезпечують до 48 годин виняткового JBL Pure Bass Sound з технологією JBL Spatial Sound, а ергономічний (водо- та пилонепроникний) дизайн забезпечує комфорт протягом усього дня за будь-яких погодних умов. Ідеальний звук виклику без навколишнього шуму та інтуїтивно зрозуміле сенсорне керування. Завдяки адаптивному шумопоглинанню та технології Smart Ambient ви можете налаштуватися на світ або вибрати, скільки навколишнього звуку ви хочете почути. Ви навіть можете персоналізувати своє звучання за допомогою програми JBL Headphones і зробити звук власним за допомогою Personi-Fi 3.0. Одягніть навушники JBL Tune Flex 2 і відчуйте світ по-своєму.
Технічні характеристики
Розмір датчика: динамічний датчик 12 мм / 0,47 дюйма
Жерво живлення 5В, 1А
Частотна характеристика 20 Гц - 20 кГц
Максимальна робоча тем
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип підключення | Бездротові |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Мікрофон | Зовнішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 2 h |
| Діаметр перетворювача | 12 mm мм |
| Динаміка | 98 dB |
| Імпеданс | 13 Ohm |
| Комунікація | True Wireless |
| Мoдель | Tune Flex 2 |
| Робочий час | 12 h |
| Розподіл | JBL |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 5 105 ₴



