Навушники-вкладиші JBL Wave Beam 2 White

- В наявності
- Код: 173662641
4 829 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
JBL Wave Beam 2
Бездротові навушники-вкладиші з шумопоглинанням, звуком JBL Pure Bass і технологією Smart Ambient
Функції
Звук JBL Pure Bass
Навушники-вкладиші JBL Wave Beam 2 оснащені 8-мм динамічними динаміками, які забезпечують захоплюючий звук JBL Pure Bass.
Технологія Smart Ambient
Навушники-вкладиші JBL Wave Beam 2 мають функцію активного шумозаглушення, щоб допомогти вам почути оточення та відфільтрувати відволікаючий шум. Smart Ambient дозволяє вам контролювати, скільки зовнішнього світу ви хочете чути, щоб ви могли спілкуватися з іншими або стежити за навколишнім середовищем – і все це, не дістаючи навушників.
4 мікрофони для чітких і чистих розмов
Два мікрофони на кожному навушнику чітко вловлюють і передають голос, усуваючи фоновий шум. Це означає, що ви можете здійснювати чисті дзвінки, навіть гуляючи в багатолюдному парку у вітряний день.
Опис
Життя надто коротке, щоб бути нудним
Високоякісний звук став легшим для отримання та приємнішим. Навушники-вкладиші JBL Wave Beam 2 забезпечують захоплюючий звук JBL Pure Bass, а також активне шумопоглинання та технологію Smart Ambient, тому ви вирішуєте, скільки зовнішнього світу ви хочете почути. Чистий звук для дзвінків у режимі hands-free лише одним дотиком навушників. Використовуйте додаток JBL Headphones, щоб налаштувати звук і мову голосових підказок. Легко підключайтеся до 8 пристроїв Bluetooth® і легко перемикайтеся між ними. Завдяки тривалості відтворення до 40 годин* вони є чудовим компаньйоном для щоденного використання (*з вимкненим ANC).
Технічні характеристики
Динамічний датчик розміром 8 мм / 0,3 дюйма
Максимальна робоча температура 45°C
Що в коробці?
1 навушники JBL Wave Beam 2
1 кабель USB Type-C для заряджання
1 x інтратекальні наконечники трьох розмірів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Мікрофон | Зовнішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 2 h |
| Діаметр перетворювача | 8 mm мм |
| Динаміка | 95 dB |
| Імпеданс | 16 Ohm |
| Комунікація | True Wireless |
| Мoдель | WAVE BEAM 2 |
| Робочий час | 10 h |
| Розподіл | JBL |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 4 829 ₴










