Навушники-вкладиші JBL Wave Flex 2 Blue

- В наявності
- Код: 174732919
4 435 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
JBL Wave Flex 2
Бездротові навушники-вкладиші зі звуком JBL Pure Bass і технологією Smart Ambient
Функції
Звук JBL Pure Bass
Навушники-вкладиші JBL Wave Flex 2 оснащені 12-міліметровими динаміками, які забезпечують захоплюючий звук JBL Pure Bass.
Технологія Smart Ambient
Навушники JBL Wave Flex 2 оснащені технологією Smart Ambient. Ambient Aware регулює, яку частину зовнішнього світу ви хочете чути, а TalkThru дозволяє вам спілкуватися з іншими, не знімаючи навушників.
4 мікрофони для чітких і чітких розмов
Два мікрофони на кожному навушнику чітко вловлюють і передають голос, усуваючи фоновий шум. Це означає, що ви можете здійснювати чисті дзвінки, навіть гуляючи в багатолюдному парку у вітряний день.
Опис
Життя надто коротке, щоб бути нудним. Покращуйте своє повсякденне життя та пристосовуйтесь до свого настрою. Обов’язкова річ на кожен день із кращим звуком. Покращуйте свій світ
Високоякісний звук став легшим і приємнішим. Навушники-вкладиші JBL Wave Flex 2 забезпечують захоплюючий звук JBL Pure Bass, а також технологію Smart Ambient, тож ви вирішуєте, скільки зовнішнього світу ви хочете почути. Чистий звук для дзвінків у режимі hands-free лише одним дотиком навушників. Використовуйте додаток JBL Headphones, щоб налаштувати звук і мову голосових підказок. Легко підключайтеся до 8 пристроїв Bluetooth® і легко перемикайтеся між ними. Завдяки своїй формі навушники Wave Flex 2 мають зручний, ергономічний дизайн. А завдяки часу відтворення до 40 годин вони стануть чудовим компаньйоном для щоденного використання.
Технічні характеристики
Розмір динамічного перетворювача 12 мм / 0,47 дюйма
Максимальна робоча температура 45°C
Що в коробці?
1 навушники JBL Wave Flex 2
1 кабель USB Type-C для заряджання
1 x зарядний футляр
1 x гарантійний талон/інформаційна картка (W / !)
1 x Короткий посібник/паспорт безпеки (S/i)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Мікрофон | Зовнішній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 2 h |
| Діаметр перетворювача | 12 mm мм |
| Динаміка | 98 dB |
| Імпеданс | 16 Ohm |
| Комунікація | True Wireless |
| Мoдель | Wave Flex 2 |
| Робочий час | 10 h |
| Розподіл | JBL |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 4 435 ₴








