Навушники-вкладиші JBL Wave Beam Bluee

- В наявності
- Код: 151954958
5 131 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
JBL
JBL Wave Beam
Навушники JBL Wave Beam розроблені для всіх любителів музики, які ніколи не залишають улюблені пісні на самоті.
Функції
Комфортне спілкування
Можливість здійснювати голосові виклики за допомогою навушників робить їх ще більш функціональними. Вбудований високочутливий мікрофон ефективно безперервно передаватиме повідомлення безпосередньо вашому співрозмовнику. Таким чином, ви матимете повний комфорт під час спілкування зі своїми близькими.
Бездротова передача
Використана технологія Bluetooth 5.2 забезпечує чудовий зв’язок зі смартфоном у будь-який час використання. Радіус дії такого підключення досягає до 10 м, тому ви можете перебувати трохи далі від свого мобільного пристрою без втрати високої якості відтворюваного звуку. Крім того, ви також збережете повну свободу пересування під час виконання будь-якої діяльності.
Збільшений робочий час
Модель навушників бренду JBL забезпечить надзвичайно тривалий час роботи на одному заряді - до 8 годин. Ви можете збільшити термін служби батареї навушників приблизно на 24 додаткові години за допомогою футляра, що входить у комплект. Таке ефективне й економічне рішення чудово працюватиме в середовищах із важким доступом до точки заряджання.
Опис
Можливість здійснювати голосові виклики за допомогою навушників робить їх ще більш функціональними. Вбудований високочутливий мікрофон ефективно безперервно передаватиме повідомлення безпосередньо вашому співрозмовнику. Таким чином, ви матимете повний комфорт під час спілкування зі своїми близькими. Додаткові аксесуари для навушників, що входять до комплекту, неодмінно підвищать ваше індивідуальне відчуття комфорту. 3 комплекти вкладишів розмірів S/M/L дозволять вам правильно підібрати навушники до вух. Більше ніяких щипків, натомість ви можете насолоджуватися повним комфортом, слухаючи улюблені пісні та подкасти.
Загальні технічні дані
Тип навушників: вкладиші
Призначення: Для подорожей, Для телефонів
Бездротова передача: Bluetooth
Пропускна здатність хв. [Гц]: 20
Макс. пропускна здатність [Гц]: 20000
Активне шумозаглушення (ANC): Ні
Додаткові функції: спеціальна програма, Google Fast Pair, IP54, завершення викликів, відповідь на виклики, Smart Ambient, керування музикою, швидке заряджання, комплект гучного зв’язку
Колір: синій
Вміст коробки
Навушники-вкладиші JBL Wave Beam, зарядний футляр (USB-C), кабель для заряджання USB-C/USB-A, 3 насадки різних розмірів (S/M/L) і документація.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 4,4 g |
| Діаметр перетворювача | 8 mm мм |
| Динаміка | 100 dB |
| Мoдель | WAVEBEAMBLU |
| Робочий час | 8 h |
| Розподіл | JBL |
| З'єднувач | USB |
| Опір | 16 Ohm |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 5 131 ₴








