Сухий корм Josera Senior для старших котів, 10 кг (DLZJOSKSK0014)

- В наявності
- Код: 128997747
3 911 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Супер преміум корм для котів
КОРМ ДЛЯ ЛІТНИХ КОТІВ, ЯКІ СТРАЖДАЮТЬ НА ХРОНІЧНУ НИРКОВУ НЕДОСТАТНІСТЬКорм Josera Senior адаптований до потреб літніх кішок, які мають знижену потребу в енергії та можуть страждати від хронічної ниркової недостатності. Належним чином збалансована формула допомагає підтримувати відповідне значення рН сечі на рівні 6,0 - 6,5, що може запобігти утворенню сечі. каміння.
Доступні пакети:400 г2 кг10 кгЗахист нирокСпеціальний підбір інгредієнтів допомагає підтримувати потрібний рівень фосфору і таким чином впливає на правильну роботу нирок у літніх котів, а також у котів з хронічною нирковою недостатністю.
ЖиттєздатністьЦінні антиоксиданти, такі як вітамін Е і С і таурин, запобігають старінню клітин. L-карнітин підтримує роботу ослаблених м'язів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Josera |
| Вага упаковки | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мoдель | Senior 10 kg |
| Розмір паковання | 10kg кг |
| Стан | Нове |
| Тип | Suche |
| Тип паковання | Worki |
- Ціна: 3 911 ₴

