Розумне освітлення Kanlux - Led Xled Hp D46E40 E40 38W 195Lm/W 4000K 3Lata (37347)

- В наявності
- Код: 166066686
3 229 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Світлодіодна лампа еквівалентна галогенній 38 Вт нейтрального кольору XLED HP D46E40 Kanlux
XLED HP D46E40 38W-NW
Код товару: 37347
Kanlux XLED HP D46E40 — це світлодіодний еквівалент спеціалізованих галогенних ламп із цоколем E40. Це професійне джерело світла має світлову ефективність майже 200 лм/Вт, що робить його більш ніж у 10 разів ефективнішим, ніж його галогенні попередники. Крім того, його довговічність становить 25 000 годин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kanlux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 38 W |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довговічність | 25000h |
| Клас енергоспоживання | B |
| Напруга | 230V |
| Нитка | E40 |
| Світлий колір | Белый neutralny |
| Стан | Нове |
| Тип | LED |
| Колірна температура | 4000K |
| Яскравість (лм) | 7500 |
- Ціна: 3 229 ₴



