Раковина Kernau Kgs C 4558 1B1D Grey Metallic

- В наявності
- Код: 100729958
9 042 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ОБЕРІТЬ КОМПЛЕКТ ДРЕНАЖУ ДЛЯ ГРАНІТНОГО КІСКАНДУ І ПЛАТИТЬ МЕНШЕ! **
Мийка Kernau KGSC 4558 1B1D сірий металік 1 чаша
НАЙВАЖЛИВІШІ ПАРАМЕТРИ
ДЛЯ ШАФИ 45 СМ
ЗЛИВ 3 І 1/2
РЕВЕРСИВНА МИЙКА
ГРАНІТ
СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ
СТІЙКІСТЬ ДО ДРЯПИН
Технічні характеристики
ДИЗАЙН
ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ
ВСТАНОВЛЕННЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 58 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 16 cm см |
| Коротка сторона | 43,5 cm см |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 9 042 ₴

