Раковина Kernau KSS C 403 1B1D Smooth

- В наявності
- Код: 51238657
5 893 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
KSS C 403 1B1D ГЛАДКА
ПЕРЕВАГИ
ТЕХНОЛОГІЇ
ГЛАДКА ПОВЕРХНІСТЬ
СТАЛЬ AISI 304 18/10
НЕЙТРАЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ ДЛЯ ХАРЧУВАННЯ
ЗЛИВ 3 І 1/2
ВИСОКА ГЛИБИНА КОМІРКИ
РЕВЕРСИВНА МИЙКА
ДЛЯ ШАФИ 45 СМ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 17 cm см |
| Коротка сторона | 43,5 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Колір | Srebrne |
| Ширина камери | 34 cm |
- Ціна: 5 893 ₴

