Раковина Kernau Kss G 455 1B1D Smooth

- В наявності
- Код: 73721311
6 811 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
KSS G 455 1B1D ГЛАДКА
ПЕРЕВАГИ ЛЕГКИЙ В ОБСЛУГОВУВАННІ СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ ВИСОКА СТІЙКІСТЬ ДО МЕХАНІЧНИХ ПОШКОДЖЕНЬ Класична сталева мийка з однією чашею і зливом. Це, безумовно, буде ідеальним рішенням для нашої кухні. Має злив 3 і ½" і камеру глибиною 19 см. Традиційно гладка сталева поверхня безпечна і надзвичайно проста в очищенні. Нержавіюча сталь, з якої виготовлена мийка, найвищої якості. Має антикорозійні властивості, Це означає, що він не становить жодної загрози для нашого здоров'я, крім того, він нейтральний до запахів і кольорових рідин, і завдяки цим перевагам це надзвичайно зручний матеріал, який легко підтримувати в чистоті. Це один з найважливіших елементів будь-якої кухонної техніки. Завдяки своїм незаперечним перевагам, мийка варт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 19 cm см |
| Довгий бік | 58 cm см |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Колір | Srebrne |
| Ширина камери | 34 cm |
- Ціна: 6 811 ₴

