Завушні навушники Koss BT232i Black

- В наявності
- Код: 69318249
3 518 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Виберіть бездротові навушники-вкладиші Koss BT232i, щоб насолоджуватися дуже гарною якістю звуку та комфортом використання будь-де.
Завдяки невеликому розміру Koss BT232i дуже легко носити з собою, що робить його простим у використанні, наприклад, коли ви їдете на роботу або з роботи. Дана модель оснащена перетворювачами, які відтворюють звук в діапазоні від 18 Гц до 20 кГц. Це дозволяє користувачеві отримати уявлення про весь звуковий спектр музики.
BT232i простий у використанні завдяки вбудованому модулю Bluetooth. Ця система дозволяє легко встановлювати бездротове з’єднання із сумісним джерелом звуку, таким як смартфон або планшет. Слухаючи музику щодня, особливо в людних і багатолюдних місцях, вам буде корисно мати пульт дистанційн
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koss |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Мікрофон | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 60g |
| Динаміка | 104 dB |
| Імпеданс | 60 Ohm |
| Мoдель | BT232i |
| Робочий час | 6 h |
| З'єднувач | USB |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 18-20000 Hz |
- Ціна: 3 518 ₴

