Комп'ютерні навушники Koss CS200 (194390)

- В наявності
- Код: 90749349
4 239 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Koss CS200 (194390)
Тип конструкції та матеріали
Тип підключення
Якість звуку та імпеданс
Керування звуком і мікрофон
Додаткові функції
Ці зручності роблять цю модель ідеальним вибором для людей, які цінують комфорт і сучасні рішення.
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koss |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 220g |
| Довжина кабелю | 2,4m |
| Додаткові можливості | Mikrofon |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Мoдель | 194390 |
| Роз'єм | Jack 3,5mm |
- Ціна: 4 239 ₴

