Накладні навушники Kruger&Matz F3A, бездротові наушники Bluetooth з ANC

- В наявності
- Код: 155606563
5 590 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
В комплекті:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krüger&Matz |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Накладні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 150g |
| Динаміка | 105 dB |
| Довжина кабелю | 1,2m |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Мoдель | F3A |
| Робочий час | 30 h |
| З'єднувач | Jack 3,5mm, USB, USB-C |
| Доля | Uniwersalne |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 5 590 ₴







