Раковина Kuchinox Hunter (SBU511T)

- В наявності
- Код: 105049728
7 716 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка Kuchinox Granite 1 чаша зі зливом Hunter SBU 511T
Hunter – модель, що відкриває портфоліо гранітних мийок бренду Kuchinox. Розроблена Марією Куб’як – керівником виробничого проекту, виготовлена на нашій власній фабриці поблизу Познані, це 100% польський продукт. Проста форма та мінімалістична форма раковини ідеально вписуються в сучасні та класичні інтер’єри. Майже плоский злив полегшує утримання раковини в чистоті, а бортик запобігає розливанню води на кухонну стільницю. Простора камера дозволяє вільно виконувати повсякденні дії. Унікальні властивості граніту, з якого виготовлений Hunter, гарантують високу стійкість до зміни кольору, подряпин, ударів, а також до високих температур і термоударів , сірий і чорний. Продається в комплекті з сифоном.
Особливості продукту:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kuchinox |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 65 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Коротка сторона | 44 cm см |
| Мoдель | Hunter |
| Матеріал | Kamienne |
| Ширина камери | 34 cm |
- Ціна: 7 716 ₴

