Раковина Kuchinox EKO SKE 010T

- В наявності
- Код: 23150175
3 701 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Проста за дизайном, але неймовірно практична раковина Eko.
Kuchinox EKO SKE 010T
Сталева мийка була розроблена для невеликих закладів громадського харчування, але вона також добре підійде користувачам, які мають посудомийні машини або невеликі кухні, які використовуються максимум двома людьми.
- Довша сторона: 50 см
- Коротка сторона: 40 см
- Монтаж: накладний
- Покриття: гладке
- Кількість камер: 1 - камера
- Отвір під кран: ні
- Зливник: немає
- Глибина основного відділення: 15 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kuchinox |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 15 cm см |
| Довгий бік | 50 cm см |
| Коротка сторона | 40 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Розмір клапана (зливного) | 2 cale |
- Ціна: 3 701 ₴



