Меблеве підсвічування LEDVANCE SMART+ WIFI NEON FLEX 3M

- В наявності
- Код: 104293247
5 341 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
✔️ LEDVANCE SMART+ Wifi Neon Flex Smart Strip Light 15W Transparent Wi-Fi ✔️
LEDVANCE SMART+ Wifi Neon Flex. Модель: Smart Strip Light, Колір продукту: Прозорий, Стандартні комунікаційні рішення: Wi-Fi. Тип джерела живлення: Змінний струм, Тип вилки: Тип C, Вхідна напруга змінного струму: 220–240 В. Ширина виробу: 8,8 мм, Висота виробу: 17,5 мм, Довжина виробу: 3000 мм. Тип упаковки: Коробка, Ширина упаковки: 299 мм, Глибина упаковки: 64 мм. Кількість в упаковці: 1 шт.
✏️ Найважливіші технічні параметри:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDVANCE |
| Колірна температура | 6500K |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 15W |
| Клас захисту | II |
| Клас енергоспоживання | G |
| Мoдель | Smart+ WiFi Neon Flex |
| Напруга | 230V |
| Нитка | LED |
| Стан | Нове |
| Колір світла | Білий zimny |
| Яскравість (лм) | 520 |
- Ціна: 5 341 ₴

