Коляска Lionelo Emma Plus Vivid, бірюзовий, спейсер (43UH5NE)

- В наявності
- Код: 81318089
6 811 ₴
- +380 (96) 788-75-01Вайбер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики:
5-точкові ремені
Швидка та проста збірка
Регульована спинка для положення лежачи
Легка та міцна конструкція
Великий кошик для покупок
М'який матрац
Піднос для батьків і дітей
Сумка включена
Сильні амортизатори
Сертифікат SGS та EN
Пакет допомоги Lionelo
Купуйте безпосередньо у виробника
Висока якість, надійність і безпека коляски Emma_x000D_ підтверджує наданий сертифікат SGS. Продукт відповідає директиві EN 1888:2012._x000D_ Це додатково підтверджує спеціальний пакет Lionelo Assistance.
Сімейні прогулянки
Регулювання спинки
Безступінчаста система регулювання спинки забезпечує свободу рухів_x000D_ зміна положення, щоб малюкові завжди було зручно - від сидячого до_x000D_ лежачи.
Розширений дах з вікном
Подовжений регульований капюшон забезпечує комфорт вашій дитині_x000D_ ще кращий захист від сонячного світла, дощу та вітру._x000D_ Завдяки прозорому віконцю батько може перевірити в будь-який момент_x000D_ дитині нічого не бракує.
Корисний лоток
На передньому підносі є підставка для пляшок або чашок_x000D_ і місце для гри. Його можна легко демонтувати. Лоток є_x000D_ також додатковий захист від випадання з коляски.
Зручність дитини та батьків
Практична сумка
У набір входить спеціальна сумка, яку можна використовувати_x000D_ повісити на раму коляски або носити на плечі. Містка сумка має велику кишеню_x000D_ застібається на липучку та дві менші, закріплені ма
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lionelo |
| Стан | Новий |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Да |
| Швидке складання | Да |
| Вага (кг) | 8,5 kg |
| Высота [см] | 100 cm |
| Висота в складеному вигляді | 35 cm см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина розкладеної коляски | 96 cm |
| Длина [см] | 96 cm |
| Довжина після складання | 83 cm |
| Кількість коліс | 4 |
| Мoдель | Emma Plus |
| Максимальне навантаження | 15 kg |
| П'ятиточкові ремені безпеки | Да |
| Регулювання ручки | Да |
| Регулювання спинки | Да |
| Сидіння | Brak fotelika w zestawie |
| Складаний капюшон | Да |
| Ширина [см] | 51 cm |
| Ширина в складеному вигляді | 51 cm см |
| Ширина розкладеної коляски | 51 cm |
- Ціна: 6 811 ₴



