Коляска Lionelo Irma Dreamin, спейсер (43UH5NE)

- В наявності
- Код: 135144946
5 893 ₴
- +380 (96) 788-75-01Вайбер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Lionelo Irma – коляска DREAMIN. Її створив бренд Lionelo, який цінується за високоякісні товари для немовлят і дітей.
Прогулянка, яка зближує вас
Повне регулювання спинки та підніжки робить Irma комфортним у будь-якій ситуації - від положення сидячи до лежачи.
Ручки обертаються на 360° відповідно до вподобань батьків. Завдяки ергономічним ручкам з поролоновим покриттям водіння коляски безпечне та комфортне.
Двоступеневий балдахін захищає дитину від сонця, дощу та вітру. Прозоре вікно слугує видошукачем.
Безпечний простір і найвища якість
5-точкові ремені зі зручними подушками - забезпечують безпеку під час водіння і не натирають чутливу шкіру дитини.
Складний замок - конструкція має подвійний захист від випадкового складання під час руху.
Пов'язка покрита тканиною з м'яким поролоновим наповнювачем. Крім того, це підвищує комфорт безпеки дитини.
Перевірена якість
Коляска пройшла багатоетапну перевірку - вона пройшла як ряд внутрішніх перевірок, так і випробування в незалежній сертифікаційній лабораторії Intertek. Повна відповідність європейському стандарту безпеки EN 1888.
Багатий набір
Коляска Elia оснащена повним набором аксесуарів, щоб зробити прогулянку приємною в будь-яку пору року. У набір входить:
Зручність для дитини та батьків
Зручна кишеня ідеально підходить для смартфона, гаманця або невеликої закуски, в якій помістяться покупки, необхідні аксесуари та улюблені іграшки вашої дитини, що дозволяє скласти Emma до компактних розмірів , що робить її ідеальною для перенесення, що дозволяє зручно переносити коляску в складеному вигляді однією рукою.
СПЕЦИФІКАЦІЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lionelo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автокресло | Brak fotelika w zestawie |
| Амортизація | Да |
| Швидке складання | Да |
| Вага (кг) | 7 kg |
| Высота [см] | 101 cm |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Длина [см] | 80 cm |
| Кількість коліс | 4 |
| Мoдель | LO-IRMA |
| Максимальне навантаження | 15 kg |
| П'ятиточкові ремені безпеки | Да |
| Регулювання ручки | Да |
| Регулювання спинки | Да |
| Складной | Parasolka |
| Складаний капюшон | Да |
| Ширина [см] | 23 cm |
- Ціна: 5 893 ₴






