Коляска Lionelo Irma Темно-сірий, спейсер (1080B12)

- В наявності
- Код: 74911983
6 155 ₴
- +380 (96) 788-75-01Вайбер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ліонело Ірма йде
Легкий і agile модель Lionelo Irma - це безпечна і зручна коляска, яка знайде своє місце на будь-якому типі поверхні. Великий Навіс з вбудованим вікном і комфортний салон гарантує високу їзда стандартна, а підвіска передніх коліс усуває відчуття ударів викликані нерівностями землі. Багатий набір аксесуарів робить Irma працюватиме за будь-яких обставин. Компактний складна коляска оснащений компактною системою подвійного складання захист від випадкового складання під час руху.
Легкий і міцний каркас конструкції Коляска виготовлена з високоякісного металу, що робить її легкою та міцною він деформується навіть при тривалому використанні. Регулювання підніжка Дякую Регулювання підніжки дозволяє легко і швидко відрегулювати положення коляски потреби дитини. пік XXL з великим вікном балдахін забезпечує дитині захист від мінливих погодних умов, a вбудоване вікно дозволяє постійно спостерігати.
Специфікація: відсік вага: 0 - 15 кг Вага продукту: 7 кг Розміри виріб: 104,5 x 56 x 51,5 см, у складеному стані: 43 x 104,5 x 31 см Тип колеса: не потребують обслуговування колеса з пінопласту EVA колеса: 15,2 см (6 дюймів) Амортизація: так, на передніх колесахФункціональність: 4-ступеневе регулювання спинки; безрівневе регулювання підніжки; 2-х етапний регулювання козирка; легка система складання до компактних розмірів; подвійний захист від випадкового складання; блокування передніх коліс для їзди безпосередньо; Регулювання ручки на 360˚ Матеріали: сталь, поліестер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lionelo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автокресло | Brak fotelika w zestawie |
| Амортизація | Да |
| Швидке складання | Да |
| Вага (кг) | 7 kg |
| Высота [см] | 101 cm |
| Висота в складеному вигляді | 43 cm см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина розкладеної коляски | 56 cm |
| Діаметр заднього колеса | 15,2 cm |
| Длина [см] | 80 cm |
| Довжина після складання | 104,5 cm |
| Кількість коліс | 4 |
| Мoдель | Irma |
| Максимальне навантаження | 15 kg |
| П'ятиточкові ремені безпеки | Да |
| Регулювання ручки | Да |
| Регулювання спинки | Да |
| Складной | Parasolka |
| Складаний капюшон | Да |
| Тип коляски | Typu parasolka |
| Ширина [см] | 23 cm |
| Ширина в складеному вигляді | 31cm см |
| Ширина розкладеної коляски | 51,5 cm |
- Ціна: 6 155 ₴





