Коляска Lionelo Irma Сірий, спейсер (WBS08)

- В наявності
- Код: 74911984
5 368 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Вайбер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ліонело Ірма йде
Світло і agile модель Lionelo Irma - це безпечна і зручна коляска, яка знайде своє місце на будь-якому типі поверхні. Великий кабінка з вбудованим вікном і комфортний інтер'єр гарантує високу їзда стандартна, а підвіска передніх коліс зменшує відчуття ударів викликані нерівностями землі. Багатий набір аксесуарів робить Irma працюватиме за будь-яких обставин. Компактний складна коляска оснащений системою складання для компактних розмірів і подвійних захист від випадкового складання під час руху.
Легкий і міцний каркас конструкції Коляска виготовлена з високоякісног
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lionelo |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автокресло | Brak fotelika w zestawie |
| Амортизація | Да |
| Швидке складання | Да |
| Вага (кг) | 7 kg |
| Высота [см] | 101 cm |
| Висота в складеному вигляді | 43 cm см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина розкладеної коляски | 56 cm |
| Діаметр заднього колеса | 15,2 cm |
| Длина [см] | 80 cm |
| Довжина після складання | 104,5 cm |
| Кількість коліс | 4 |
| Максимальне навантаження | 15 kg |
| П'ятиточкові ремені безпеки | Да |
| Регулювання ручки | Да |
| Регулювання спинки | Да |
| Складной | Parasolka |
| Складаний капюшон | Да |
| Тип коляски | Typu parasolka |
| Ширина [см] | 23 cm |
| Ширина в складеному вигляді | 31cm см |
| Ширина коляски в розкладеному вигляді | 51,5 cm |
- Ціна: 5 368 ₴



