Комп'ютерні навушники Logitech Zone 981-000870 Black

- В наявності
- Код: 94868716
7 638 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
✔️ Дротова гарнітура Logitech Zone Headset In-Ear Office/Call Center USB Type-C Graphite ✔️
Зона Logitech. Тип товару: Гарнітура. Технологія підключення: Дротова. Рекомендоване використання: Офіс/колл-центр, Довжина кабелю: 1,45 м. Вага продукту: 33 г. Колір продукту: Графітовий
✏️ Найважливіші технічні параметри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип підключення | Провідні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 9g |
| Довжина кабелю | 1,9m |
| Додаткові можливості | Etui ochronne |
| Імпеданс | 16 Ohm |
| Мoдель | Zone |
| Роз'єм | USB |
| Частотна характеристика | 100-16000 Hz |
- Ціна: 7 638 ₴

