Навушники-вкладиші Manta Rytmo Pro White ANC ENC (MTWS009W)

- В наявності
- Код: 162610258
3 189 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики навушників MTWS009W:
✔️ Bluetooth 5.3
✔️ Об’ємний звук Hi-Fi
✔️ ANC (активне шумозаглушення)
✔️ Великі динамічні колонки
✔️ ENC (4 вбудовані мікрофони)
✔️ Автоматичне створення пари
✔️ USB-C
✔️ Світлодіодний дисплей
✔️ Додатковий захист акумулятора
✔️ Ігровий режим
✔️ Сенсорне керування
Відкрийте для себе феноменальну якість звуку з навушниками Manta Rytmo PRO!
Відкрийте для себе надзвичайну якість звуку навушників Manta Rytmo PRO! Наші навушники забезпечують дивовижний звук, який перенесе вас у світ улюбленої музики. Завдяки найякіснішим матеріалам і ретельному дизайну, навушники Manta Rytmo PRO гарантують виняткову якість і комфорт використання. Це чудовий вибір для любителів музики, які цінують найвищу якість звуку. Насолоджуйтесь кожним звуком із навушниками Manta Rytmo PRO!
Надзвичайна потужність звуку в навушниках Manta Rytmo PRO!
Відчуйте неймовірну силу звуку з навушн
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Manta |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Тип роз'єму | USB |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 45g |
| Діаметр перетворювача | 13 mm мм |
| Динаміка | 110 dB |
| Мoдель | Rytmo Pro |
| Робочий час | 6 h |
| З'єднувач | USB |
| Опір | 32 Ohm |
| Доля | Uniwersalne |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 3 189 ₴








