Розумне освітлення Markslojd Opal, LED-лампа (108731)

- В наявності
- Код: 166727729
3 714 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа OPAL E27 5W LED 132 Білий 108731 Markslojd
________________________________________________________________
Купуючи в нас, ви отримуєте:
☑️ Оригінальний ПРОДУКТ - продукт походить від офіційної дистрибуції бренду Markslojd
☑️ Якість ПРЕМІУМ - для виготовлення використовувалися ретельно відібрані матеріали
☑️ Сучасний дизайн - освітлення впишеться в будь-який інтер'єр
☑️ Swedish STYLE - виробник акцентує увагу на скандинавських трендах
☑️ Увага до ДЕТАЛЕЙ - для отримання найвищої як
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 5 W |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | A |
| Мoдель | Opal |
| Напруга | 230V |
| Нитка | E27 |
| Стан | Нове |
| Тип | LED |
| Форма | Kulisty |
| Колірна температура | 3000K |
| Яскравість (лм) | 550 |
- Ціна: 3 714 ₴

