Накладні навушники House of Marley Positive Vibration XL ANC Copper (EM-JH151-CP)

- Немає в наявності
- Код: 110951562
9 999 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
House of Marley Positive Vibration XL ANC - бездротові накладні навушники
Іноді потрібно просто відгородитися від світу та прислухатися до себе. Висококласні навушники Positive Vibration XL ANC від House of Marley роблять саме це. Завдяки технології Hybrid Active Noise Cancellation ви можете розслабитися та відпочити під звук улюблених списків відтворення, не відволікаючись. Створені для тривалого використання, ці навушники мають розкішні амбушюри з піни з пам’яттю для максимального комфорту.
Найкращий звук і найвищий комфорт
Навушники Positive Vibration XL ANC забезпечують потужний і збалансований звук. Вони оснащені 40-міліметровими електроакустичними динаміками високої роздільної здатності, які забезпечують неперевершені враження від прослуховування.
У навушниках є амбушюри з піни з ефектом пам’яті та м’яка пов’язка на голову для максимального комфорту, тож ви можете годинами розслаблятися та відпочивати під улюблений список відтворення чи подкаст.
Заряджання та сумісність
Плавно підключайтеся до будь-якого вихідного пристрою з підтримкою Bluetooth, щоб відчути глибокі баси та чудову чіткість звуку, яких ви не знайдете більше ніде. Завдяки чудовому ресурсу батареї ви можете насолоджуватися 26 годинами роботи з увімкненим шумозаглушенням ANC і 32 годинами з вимкненим ANC, що дозволяє використовувати навушники без проводів протягом усього дня. Завдяки сумісності з iOS і Android ви відчуєте класичний звук Marley незалежно від того, як ви підключитесь.
Зручні функції
Як ідеальний офісний компаньйон, навушники Positive Vibration XL ANC пропонують вбудований мікрофон для зручних дзвінків і активації голосових команд. Функція дистанційного керування дозволяє керувати гучністю та відтворенням, коли вихідний пристрій, наприклад смартфон, знаходиться поза межами досяжності.
Екологічно чисті матеріали
Прийміть природний стиль із посланням Марлі про майстерність і екологічність. Бездротові навушники Positive Vibration XL ANC виготовлені з FSC-сертифікованої деревини, алюмінію, що підлягає вторинній переробці, екологічно чистої тканини Rewind, міцної нержавіючої сталі та поставляються в упаковці, яка на 100 відсотків підлягає переробці.
Тканина для перемотування м’я
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marley |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Накладні |
| Мікрофон | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 254g |
| Діаметр перетворювача | 40 mm мм |
| Динаміка | 105 dB |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Мoдель | Positive Vibration XL ANC |
| Робочий час | 32 h |
| Доля | Uniwersalne |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 9 999 ₴



