Навушники вкладиші House of Marley Champion TWS Black (EM-JE131-SB)

- Немає в наявності
- Код: 98858254
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Звільніть свій розум і музику з навушниками House of Marley Champion, які мають справді бездротовий звук і компактний елегантний дизайн.
Збільшений термін служби батареї та футляр для заряджання, стабільна та зручна посадка, передовий Bluetooth® і мікрофон, продуктивність і безперебійне підключення. Champion дає вам свободу, на яку ви заслуговуєте.
Матеріали // Навушн
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marley |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 14g |
| Час заряджання | 2 h |
| Динаміка | 98 dB |
| Комунікація | True Wireless |
| Мoдель | Champion |
| Робочий час | 8 h |
| З'єднувач | USB |
| Опір | 16 Ohm |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 9 999 ₴





