Комп'ютерні навушники Marvo Pulz 70W (HG9086WBK)

- В наявності
- Код: 168142207
2 874 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Дизайн
Навушники HG9086W BK від Marvo не тільки забезпечують чудовий звук, але й привертають увагу своїм сучасним елегантним дизайном. З того моменту, як ви відкриваєте пакунок, користувач отримує гарнітуру з гарним дизайном і виготовленням.
Навушники доступні в білому, сірому та чорному кольорах.
Установити вміст
В упаковці ви знайдете повний комплект, який включає:
Комфорт
Амбушюри навушників Marvo виготовлені з надзвичайно м’якого поролону, покритого приємною на дотик тканиною. Їх ергономічна форма та правильне прилягання до форми вуха забезпечують комфорт навіть під час тривалих ігрових сеанс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MARVO |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 220g |
| Додаткові можливості | Mikrofon |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Мoдель | Pulz 70W |
| Роз'єм | Jack 3,5mm, USB, USB-C |
- Ціна: 2 874 ₴




