Світильник для майстерні Галогеновий будівельний на штативі 2*50W, переносний

- Немає в наявності
- Код: 162294645
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
В комплект входять два прожектора серії GERMI LED по 50 Вт з діодами SMD. Прожектори мають невеликі розміри та виготовлені з високоякісних матеріалів, що гарантує тривалий термін служби та ударостійкість. Крім того, виріб водонепроникний, що дозволяє працювати в складних погодних умовах. Світлодіодне освітлення становить серйозну конкуренцію традиційному галогенному освітленню, оскільки воно екологічне та високоенергоефективне.
Складний штатив із двома галогенними світлодіодними лампами по 50 Вт кожна (2 x 50 Вт). Висота всього комплекту 160 см. Штатив, що дозволяє вільно регулювати висоту та напрямок робочого освітлення. Галогенні лампи слід кріпити до спеціально пристосованих патронів. Освітлення можна регулювати за потреби, повертаючи лампи та регулюючи висоту підставки. Універсальна телескопічна робоча підставка, призначена в основному для прожекторів і робочого освітлення. Виріб має міцну металеву конструкцію. Регульована основа штатива з фіксатором відстані. Висота регулюється шириною між ніжками і двома висувними елементами, оснащени
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 100 W |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | F |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Мoдель | Halogen germi statyw 2x50W |
| Колірна температура | 5000K |
| Яскравість (лм) | 10000 |
- Ціна: 9 999 ₴




