Навушники вкладиші Mee Audio Pinnacle P2 Black

- В наявності
- Код: 56823497
7 729 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Mee Audio Pinnacle P2 чорний
Навушники супроводжують нас щодня, забезпечуючи незабутнє звучання, ізолюючи від зовнішнього шуму та забезпечуючи комфорт використання. Модель Mee Audio Pinnacle P2 - це пропозиція для тих, хто цінує високу якість звуку за привабливою ціною. Ці навушники-вкладиші пропонують не тільки чудову якість звуку, але й зручність у використанні та якісну роботу.
Надійна конструкція та технологія підключення
Навушники Mee Audio Pinnacle P2 — це внутрішньоканальні моделі із закритою конструкцією, яка забезпечує чудову ізоляцію від навколишніх звуків. Завдяки дротовому з’єднанню довжиною 1,3 м ми можемо насолоджуватися безперервним доступом до улюбленої музики, не турбуючись про те, що акумулятор розрядиться або проблеми з підключенням. Навушники оснащено роз’ємом 3,5 мм, що робить їх сумісними з більшістю аудіопристроїв, доступних на ринку.
Вражаюча якість звуку
Завдяки використанню вдосконаленого перетворювача діаметром 10 мм і обмідненої алюмінієвої котушки з низьким опором, навушники Mee Audio Pinnacle P2 пропонують надзвичайно теплий звук, збагачений контрольованими басами. Динаміка в 100 дБ гарантує чіткість і виразність кожного звуку, а імпеданс в 16 Ом дозволяє працювати з різними пристроями без втрати якості звуку.
Комфорт і ергономіка
Навушники розроблено для максимального комфорту використання. Ергономічна форма дозволяє носити їх кабелем вгору (за вухом) або вниз, що дозволяє регулювати спосіб носіння відповідно до ваших індивідуальних уподобань. У набір входить цілих 7 пар вушних вкладишів, включаючи одну пару вушних вкладишів Comply T200, які ідеально адаптуються до форми слухового проходу, заб
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEE audio |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Зовнішній |
| Тип підключення | Провідні |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр перетворювача | 10 mm мм |
| Динаміка | 100 dB |
| Довжина кабелю | 1,3m |
| Додаткові можливості | Mikrofon |
| Імпеданс | 16 Ohm |
| Мoдель | MEE AUDIO |
| Роз'єм | Jack 3,5mm |
- Ціна: 7 729 ₴

